Flower

Protingiausų (ir nelabai...) zodiako ženklų sąrašas


12 vieta
Garbinga 12 vieta Avinams atitenka tikrai ne dėl kvailumo. Pirma, šio teksto autorius dar nori pagyventi, antra, tai vis tik nėra tiesa – Avinai tikrai nėra kvaili. Nors žvelgiant iš šono gali pasirodyti, kad Avinai iš esmės prieš veikdami nemąsto, vis dėlto teigiamam veiksmų rezultatui, kaip bebūtų keista, tai įtakos neturi. Jei vis tik dangus nugriūtų ant žemės, o neapgalvoti Avino poelgiai baigtųsi negatyviais padariniais, šio Zodiako ženklo atstovai paprasčiausiai apsimestų taip sumanę iš pat pradžių. Tenka pripažinti, kad šioje srityje lygių jiems tiesiog nėra.

11 vieta
Žuvys
Nors proto šio ženklo atstovams netrūksta, jis tiesiog Žuvims nėra reikalingas. Juk daug mąstyti kenksminga: intuicija neabejotinai dėl to nukenčia, mentalinės žinutės į dangaus kanceliariją ilgiau keliauja. Vis tik tenka pripažinti, kad Žuvų ženklo atstovai vadinami tikrų tikriausiais genijais ir tai toli gražu nėra išsigalvojimai. Ar kada esate mėginę užuot vadovavęsi protu pirmenybę teikti intuicijai? Tiesa, egzistuoja viena gyvenimo sritis, kurioje Žuvys vis tik nėra linkusios vadovautis intuicija. Tai su finansais susiję klausimai.

10 vieta
Jautis
Jaučiai vadovaujasi logika, kad kvailių mokyti nereikia. Matyt būtent dėl to jie niekuomet nepuola visiems aiškinti, ką ir kaip reikėtų padaryti. Užtai po fakto kinkuoja galva ir priekaištingai žiūri į aplinkinius tuo visažiniu žvilgsniu, reiškiančiu "Aš gi žinojau, kad taip ir bus...". Proto Jaučiams tikrai netrūksta, bet būtų gerai savo išminties perliukus pažerti ne tuomet, kai viskas jau padaryta.

9 vieta
Vėžys
Smegenis lavinti rekomenduojama visą gyvenimą, taigi taip ir elgsimės. Tiesa, apie tokio lavinimo metodus niekur nieko pasakyta nebuvo, o tai reiškia, kad žinių, gautų mokykloje ar aukštojoje, turi pakakti. Kitaip tariant, iki pensijos galima atsipalaiduoti. Tikrai neverta pastangų eikvoti visokiems menkniekiams. Protas reikalingas tam, kad retkarčiais su protingu žmogumi būtų galima pasikalbėti.

8 vieta
Skorpionas
Šio ženklo atstovų atveju genialumas ir piktadarystė – suderinami dalykai. Kyla klausimas, kodėl Skorpionas neatsidūrė pirmoje vietoje ir kodėl šiame sąraše yra kitų Zodiako ženklų atstovų. Juk su tokiu protu galima užkariauti Visatą! Koją šiam Zodiako ženklui pakiša emocionalumas ir spontaniškumas. Jeigu jis nebūtų toks karštakošis ir prieš darydamas gerai pagalvotų... Gal ir užimtų garbingą pirmą vietą šiame sąraše.

7 vieta
Svarstyklės
Šio Zodiako ženklo atstovai nemažą protą gavo bendrąja tvarka, o štai naudojimo instrukciją pasiimti vis tik pamiršo (pametė, išskalbė su džinsais, dėl neatsargumo apipylė raudonuoju vynu ar kt.). Taigi dabar Svarstyklėms visai nėra aišku, kur gi tas racionalaus mąstymo mygtukas, ir kaip sustabdyti švytuoklę, besiblaškančią tarp „geriau nereikia“ ir „būtina“. Kita vertus, kai dangaus kanceliarija pagaliau pasiūlė deficitinę mokėjimo palaikyti harmoningus santykius su aplinka prekę, Svarstyklės visus išstumdė ir išsiveržusios į priekį griebė šią dovaną. Panašu, kad ši savybė jiems padeda susidoroti su visomis užklumpančiomis negandomis.

6 vieta
Ožiaragis
Tenka pripažinti: jei Ožiaragiai pasidalintų nedidele turimo proto dalele su kenčiančia žmonija, gyvenimas visiems būtų gražesnis. Pakanka vien to, kad Ožiaragiai žino viską. Tiksliau pasakius, jie žino absoliučiai viską. Vienintelis dalykas, kurio Ožiaragiai nežino, - kad kartais geriau patylėti, nes nuolatinis vadovavimas erzina, o susierzinę žmonės neklauso protingų patarimų.

5 vieta
Liūtas
Liūtai tikrai labai protingi. Jie be didesnių pastangų viską supranta, o mąstymo guvumą išsaugo iki gilios senatvės. Vis tik galingo savo proto turtus Liūtai eikvoja ne teikdami pagalbą dėkingai žmonijai, ne didiesiems atradimams ir net ne asmeninių turtų kaupimui. Šio ženklo atstovai tiesiog kuria grandiozinius planus. Visada. Taigi vos nubudę ryte ir atsisėdę ant apmąstymų sosto jie ima kurti tuos planus, na, o įgyvendinti juos – tai jau, savaime suprantama, nekarališkas reikalas.

4 vieta
Vandenis
Vos šiek tiek iki lyderių trejetuko pritrūko Vandeniams, kurie šiuo metu, be jokios abejonės, labai įsižeidė. Jie tikėjosi likti 12 vietoje ar netgi atsidurti už vertinimo ribų. Vandeniai linkę demonstruoti savo tariamą kvailumą ir iš tiesų išskirtinio kretiniškumo lygmenį elementariose gyvenimiškose situacijose. Nepasiginčysi – iš tiesų genialu. Vis tik tenka pripažinti, kad Vandeniai tik apsimeta ir tokiu būdu mėgina nuslėpti aštrų savo protą, kad nebūtų „įdarbinti“ spręsti pačias įvairiausias nuobodžias problemas.

3 vieta
Dvyniai
Esmė slypi ne tik proto aštrume ir išskirtiniuose analitiniuose gebėjimuose, bet ir visiškai nevaldomoje Dvynių fantazijoje. Šie žmonės tokie originalūs, kad geba atrasti išeitį kone kiekvienoje situacijoje. Tiesa, galbūt ne visai sąžiningais metodais... Taigi skiriame šio ženklo atstovams medalį ir tuoj pat jį iš jų atimame, nes gudrauti vertėtų mažiau.

2 vieta
Mergelė
Sidabro medalis pelnytai skiriamas Mergelių ženklo atstovams, nes šie žmonės galvoje turi kompiuterį, o anksčiau, kol dar kompiuterių nebuvo, ten buvo saugomi nacionalinės bibliotekos tomai. Trumpai tariant, Mergelė smegenų visada turėjo daugiau nei vidutinis populiacijos narys, todėl šio ženklo atstovai tampa gerbiamais mokslininkais ir dedukcijos genijais. Tiesa, kai Mergelės pasitelkusios sterilią ir aštrią lyg skalpelį logiką mėgina lįsti į žmonių sielų gelmes, nieko gero tikėtis nevertėtų.

1 vieta
Šaulys
Laikas susipažinti su didžiausiu protinguoliu - Šaulio ženklo atstovu. Mąstymo srityje šis ženklas pasižymi išskirtinėmis savybėmis: išlavintu intelektu, gyvenimiška išmintimi, gebėjimu ir noru mokytis visą gyvenimą, minties aštrumu ir turimais sugebėjimais pačių įvairiausių mokslų srityse. Trumpai tariant, Šaulių protas tiesiog fantastiškas. Deja, nepavyko rasti nė vieno Šaulio, kuris deramai galėtų paaiškinti, kodėl vis tik neretai jis elgiasi kaip tikrų tikriausias kvailys. Panašu, kad atsakymas į šį klausimą vidutinybėms nebus atskleistas.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI