Flower

Vardo „VIKTORIJA“ reikšmėVardas Viktorija 

§  Vardo kilmė- Lotynų
§  Vardo reikšmė-  Vardas Viktorija yra vedinys iš lotynų kalbos žodžio Victoria. Šis žodis reiškia „pergalė“. Viktorijos   vardas iš tiesų yra vyriško vardo Viktoras variantas. Viktorijos vardas išpopuliarėjo XIX amžiuje, Anglijos karalienės Viktorijos valdymo laikotarpiu, kuris paliko pėdsaką viso pasaulio istorijoje. Viktorija taip pat buvo senovės Romėnų pergalės deivė. Viktorijos vardas buvo labai populiarus Lietuvoje  apie 2000 metus. Šiuo metu šis vardas suteikiamas rečiau. 2013 metais juo buvo pavadintos tik 146 mergaitės (lyginant su 493 mergaitėm 2000 metais).
§  Ar vardas Viktorija yra šventas? Taip.
§  Šventieji globėjai:
§  Šv. Viktorija yra minima 02.02, 02.11, 09.12,  11.17, 12.23 dienomis. Šv. Viktorija Kordobietė yra minima 11.17 dieną. Ji yra Kordobos (Ispanijoje) globėja.  Šv. Viktorija yra minima 12.23 dieną. Ji  yra Anticoli Corrado (Italijoje) globėja.
§  Astrologinis simbolis- Žuvys
§  Skaičius- 7
§  Vardadienis – Viktorijos vardadienis yra švenčiamas 01.12, 02.11, 09.12,  11.17, 12.23 dienomis.
§  Palankios spalvos- Violetinė, Purpuro, Žalsva, Žydra, Balta
§  Brangakmeniai- Ametistas, Aleksandritas, Katės akis
§  Gėlė- Levanda, Rožinė Geranija,
§  Planeta globėja- Ketu
§  Palankios dienos- Sekmadienis, Pirmadienis, Trečiadienis


Vardo variantai

Viktė, Viktoria, Viktorina, Viktoriana, Viktorijona, Viktorya, Victoria, Victoriah, Victoreah, Victorria, Victoriya, Vyctoria, Victorine, Victoriana,Victoreana, Victorina, Victoryna, Victoreena, Viktoria,Victoryn, Victoryne, Vitoria, Vittoria, Vicki, Vickie, Vicky, Vickey, Vikki, Vicka, Vika, Victriv, Victriva


Viktorijos charakteris

Nenuspėjama ir ekscentriško būdo, greitos orientacijos, turinti tvirtą  asmeninę  nuomone, gebanti save apginti, vengianti konfliktų. Linkusi dvejoti, bet apgalvotai siekianti savo tikslo. Vardo vibracijos skatina sugebėjimą greitai įvertinti situaciją ir pasukti ją savo naudai, intuicijos pasireiškimą, savininkiškumo jausmą bei aiškų savos vertės pajautimą. Būtent dėl šių savybių vardo nešiotojos elgesys gali būti nenuspėjamas ir netgi ekscentriškas. Šio vardo savininkė ko gero  pasižymės tvirta asmenine nuomone, kurios nebijos išsakyti ar apginti. Ji  greičiausiai nebus linkusi į bereikalingus barnius, tačiau esant būtinybei, jos nuomonė bus paskutinė ir neapskundžiama.Vardo vibracijos skatina norą analizuoti bei  apibendrinti, todėl prieš priimdama kokį nors sprendimą, jo savininkė greičiausiai ilgai dvejos , kol  apsvarstys visus galimus variantus. Moteris šiuo vardu nebijos pasirinkti sunkiai pasiekiamų tikslų, nes mokės susikurti aiškų veiksmų planą ir mokės veikti savarankiškai, nebijodama išsiskirti iš minios. Tėvams vertėtų žinoti, jog mažoji Viktorija ko gero sunkiai priims pamokymą iš šalies, nes ji mokysis tik iš asmeninių klaidų. Būtent sugebėjimas išklausyti kitų patarimus ir pamokymus gali tapti didžiąja jos gyvenimo pamoka.
ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI