Flower

5 merginos kurios turi geriausias širdis pagal zodiaką

Turėti gerą širdį reiškia gebėti pasirūpinti, būti ištikimai, mokėti išklausyti, patarti, nepavydėti... Manai, visi gimė turėdami geras širdis? Toli gražu ne... Vis dėlto jei radai savo Zodiako ženklą, visai tikėtina, jog tavo širdis labai didelė!Jautis. Iš Jaučių vertėtų pasimokyti principingumo bei tikslo siekimo, todėl jei šalia tavęs - Jautis, išmoksi būti tvirtesnė ir labiau savimi pasitikėti. Jaučiai be galo patikimas Zodiako ženklas, kuris kiaurai iš tuščio nepilsto ir nemėgsta apkalbų. Jaučiai domisi aplinkiniu pasauliu, seka naujienas, todėl bendraudama su jais gali išgirsti nemažai naujo, nes sužinota informacija jie būtinai pasidalins su kitais. Iš Jaučių mokykis išvermės bei valios - jie kaip niekas kitas geba laikytis savo tikslų.

Vėžys. Vėžys ne veltui pripažintas draugiškiausiu Zodiako ženklu. Vėžiai su daugeliu sutaria puikiai, jiems svetimas konfliktavimas ar ginčų užvedimas. Turėdama šalia savęs draugę ar draugą Vėžį, visuomet turėsi kam pasipasakoti, mat Vėžiai puikiai moka išklausyti kitus, o kilus nesutarimams viuomet puls gesinti ugnį. Vėžiams būdinga ir ištikimybė - jei sutinki žmogų - Vėžį, tikėtina, jog su juo bendravimas nenutrūks ilgokai. Tiesa, Vėžiai nėra linkę įsileisti į savo širdį bet ko, tačiau jei tapai Vėžio drauge, žinok, jog radai ištikimą ir lojalų draugą.

Svarstyklės. Šio Zodiako ženklo atstovės labai rūpinasi kitais ir nori, jog šalia jų būtų jaučiamasi saugiai bei jaukiai. Tad jei svečiuositės pas šio Zodiako ženklo atstovę, būsite aprūpinti viskuo, kuo tik galima. Svarstyklių ženklo atstovės pasirūpins jaukia atmosfera ir viešnagę padarys įsimintina. Svarstyklės labai svetingos, tad pas jas dažnai svečiuojasi draugai.Svarstyklių ženklo atstovių namų zona - savotiška ramybės oazė, patinkanti visiems.

Ožiaragis. Ožiaragiai turbūt optimistiškiausias Zodiako ženklas, kuris atmuša kritiką ir neigiamas emocijas juoku bei šypsenomis. Būtent todėl kiti žmonės, būdami šalia Ožiaragių, jaučiasi saugiai ir jaukiai. Su Ožiaragiais smagu kalbėtis, jie geba išklausyti ir pasirūpinti kitais, todėl niekada nepalieka likimo valioje. Nors kartais Ožiaragiai yra linkę pernelyg susikoncentruoti į savo vidinį pasaulį, jie taip pat geba įsiklausyti ir į kito žmogaus mintis, turi puikią empatiją ir geba atspėti kito norus.

Žuvys. Žuvų ženklo atstovai - itin jautrūs žmonės, kuriems būdinga atjauta kitiems. Žuvis visada paguos ir bandys kartu ieškoti išeities, o svarbiausia - tikrai nesedės sudėjusios rankų, mat Žuvys iš prigimties yra guvios bei judrios. Žuvų ženklo atstovai be galo gudrūs, todėl iš jų verta pasimokyti išminties bei mokėjimo išsisukti iš įvairiausių situacijų. Žuvys geba motyvuoti kitus, mat skleidžia stiprią vidinę energiją ir gali tapti puikiomis gyvenimo mokytojomis.


Šaltinis: panele.lt


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI