Flower

Po šiuo Zodiako ženklu gimusi moteris – VYRŲ SVAJONĖ


Ši moteris įsimyli atsargiai, tačiau vyrams protus apsuka akimirksniu. Juos pakeri jos juokas ir laisvumas, tačiau ji moka išlaikyti atstumą ir priversti vyrą jos ilgėtis. Ji geba žaisti jo jausmais. Ji gundo ir vis tiek išlieka nepasiekiama. Norint suvilioti šią damą, reikės kantrybės, tačiau kai santykiai užsimegs... Ji bus ta, kurios niekada nesinorės paleisti. Ji tokia, apie kokią vyrai svajoja. Ji - Vėžio ženklo moteris!

Ši moteris labai jausminga... Jos jautri prigimtis labai priklauso nuo partnerio įtakos. Jeigu jis rodys jai dėmesį, rūpestį ir mokės atjausti, ji atsiskleis prieš jį visu grožiu kaip gėlės žiedas prieš šiltus saulės spindulius. Tačiau ją galima labai lengvai išgąsdinti – griežtu žodžiu, staigiu judesiu ar išsireiškimu, privertusiu ją užtilti.

Ši moteris nuostabi lovoje... Būdama labai jausminga, ji gali tapti nuostabia meiluže, sugebančia įgyvendinti slapčiausias vyro fantazijas. Jeigu Vėžiukė lovoje drovisi, vadinasi šalia jos - tiesiog netinkamas vyras! Seksas jai - vienas didžiausių malonumų gyvenime ir ji pasistengs, kad tas malonumas niekuomet netaptų monotoniškas.

Ši moteris racionali... Net jeigu kartais ji atrodo nepakankamai atsakinga, svarbiausiose gyvenimo srityse ji žino, kur metas sustoti ir viską paskaičiuoti. Vėžio ženklo moterys puikiai tvarkosi su pinigais. Tokia situacija, kad jų visai nebūtų – Vėžiukes ištinka labai retai, tiksliau – beveik niekada, todėl „nėra pinigų“ greičiausiai reiškia, kad kol kas jie išleido daugiau, nei planavo ir tiek.

Ši moteris vertina santykius... Jeigu santykiuose Vėžiukė jaučiasi nelaiminga, greičiausiai jis nepuls skirtis, o tiesiog ieškos nusiraminimo kitame glėbyje. Tačiau jai labai svarbus tarpusavio ryšys, todėl sulaikyti ją nuo pagundų labai paprasta: tiesiog reikia skirti daugiau dėmesio ir ji niekuomet nesidairys į šalis.

Ši moteris - namų deivė... Nors Vėžio ženklo moteris sunku prisipratinti, tačiau tas, kuriam pavyks tai padaryti, vargu ar norės tokią moterį keisti į kitą. Šio ženklo moterys apdovanotos mylinčios ir rūpestingos motinos savybėmis, jos ištikimos bendražygės ir puikios namų, į kuriuos visada norisi sugrįžti, šeimininkės.

Ši moteris moka prisiderinti... Nors sakoma, kad Vėžio ženklo moterys tiesiog sutvertos motinystei, vien sauskelnėmis ir keturiomis namų sienomis jos tikrai neapsiribos. Jos kaip vijurkai - visur spėja ir viskuo domisi. Ji su malonumu keliaus linksmintis iki paryčių ir lygiai taip pat gerai jausis tiesiog meiliai susirangiusi šalia mylimojo priešais televizorių.

Ši moteris turi savo nuomonę... Ji visuomet išklausys, paguos ir jei reikės - patars. Ji bus švelni, bet tik tol, kol lygiai taip pat elgiamasi su ja. Vėžio ženklo moterys gali šypsotis ir leisti lipti jai ant sprando, tačiau geriau nebandykite užlipti ant galvos! Ji nepatylės, jei manys, kad kitas jau peržengė ribas.

Ši moteris niekuomet nebus nuobodi... Vėžiukės nenurimstančios vietoje: jos visada žiūri į tolį ir tobulina savo asmenybę, pasiduodamos hipnotizuojančiai tolumoje švytinčios žvaigždės apgaulei ir laukdamos naujų nuotykių. Jos bando viską pamatyti, viską išragauti bei aprėpti ir taip elgiasi iki pat savo žemiškosios kelionės pabaigos. Argi su tokia moterimi gali būti nuobodu?
ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI