Flower

3 Zodiako ženklai labiausiai moka saugoti ir vertinti meilęEsame skirtingi, visi mylime savaip. Kažkas viską padarytų dėl partnerio, kažkas – dėl savęs. Kiekvienam zodiako ženklui parinktas vis kitoks kelias, vedantis į meilę.Nenukrypti nuo koordinačių galima puoselėjant tinkamą požiūrį į šį stebuklingą jausmą. Zodiako ženklų, kuriems sunkiausia išsaugoti meilę, reitingas atvers jums kortas.

1 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai – organizuotos, asmenine sėkme suinteresuotos asmenybės. Jiems svarbiausia – materialinė nepriklausomybė, o jau paskui visa butaforija su jausmais. Todėl, kol jie nesulauks savo jausmų Olimpo, tuščiai lauksite iš jų audringų jausmų ir romantiškų žygdarbių.

Žinoma, Ožiaragiams, kaip ir visiems žmonėms, reikalingas palaikymas, tačiau tik tokiu atveju, jei nesimaišote jiems po kojom. Galiausiai jie laikys nenusisekusius santykius patirtimi ir greičiau išsiskirs, nei bandys kažką kurti iš griuvėsių. Jie susitvardantys, šalti, bet labai patikimi žmonės.

2 vieta – Jautis

Žemės ženklas, kuris taip apgirsta nuo svajonių apie tvirtą šeimą, stabilumą ir vienas kito palaikymą, kad dažnai nepastebi nesutarimų. Tiesa, Jaučiams tai visiškai netrukdo patirti laimę meilėje. Tokie žmonės įpratę veikti savarankiškai ir nepaisyti mylimo žmogaus nuomonės. Užtai jie stipriai atsidavę, švelnūs ir rūpestingi – visa tai pridengia jų perdėtą iniciatyvumą.

Jaučiai pavydūs, pasirengę kovoti už savo laimę, kad paskui galėtų apsupti partnerį meile ir rūpestingumu. Bet jei išduosite jų pasitikėjimą, kelio atgal nebus. Jie atleidžia daug, tačiau nieko nepamiršta.

3 vieta – Avinas

Meilės reikaluose Avinas – aistringiausias ir švelniausias zodiako ženklas. Jeigu jie nusprendė mylėti, patikėkite – eis iki galo. Šeimoje iš visų jėgų stengiasi išlaikyti romantišką aurą, tad sulauksite dovanų ir staigmenų. Jie mėgsta stebinti, ypač jei mokate įžiebti jų jausmus. Savo norus Avinai išsako tiesiai, grubiai, kartais net nešvankiai. Karšti, seksualūs šio zodiako atstovai neslėps savo pomėgių, todėl teks su jais taikytis. Užtai jie įkaitina ir sužavi iš pirmo žvilgsnio, nepalikdami kelio atgal.

Dažniausiai tokiems žmonėms nesunku išsaugoti meilę, nes jie nuolat įtrauka į sąjungą naujų, ryškių jausmų. Pagaliu į ratus kiša tik perdėtas iniciatyvumas ir globėjiškumas. Impulsyvūs Avinai gali taip užsižaisti, kad partneris liks antrame plane, o tada nesutarimai neišvengiami. Bet tai – menka jų nuodėmė. Būti kartu su Avinu – reiškia visada būti budriems ir tempti apklotą į savo pusę.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI