Flower

Kokie tėvai būsite pagal zodiako ženkla?

Ar ilgai galvojote, kokie tėvai tapsite savo būsimiems vaikams? O galbūt jais jau tapote? Leiskite į šį klausimą atsakyti žvaigždėms. Zodiako ženklai apie žmogų gali pasakyti labai daug. Pradedant nuo lengviausių iki sunkiausių klausimų. Taigi kokie tėvai būsite savo atžaloms?

Tėvai pagal zodiako ženklą pav.


Avinas: 
Avinai visuomet stumia savo šeimą tinkame linkme. Kilus konfliktams jie susiduria su problemomis galvomis ir nepaleidžia jų tol kol jos nėra visiškai išspręstos. Avinai puikūs lyderiai ir ves savo šeimos narius į pergales.

Jautis:
Jautis visuomet ištikimas jo jėga ir atsidavimas bus puikus pavyzdys vaikams. Jie atsisako daug malonumų vien tam, kad galėtų pabūti su savo vaikais ir tai jiems nėra sunku, jie tuo mėgaujasi. Jų vaikai taps geriausiais jų draugais.

Vėžys:
Vėžys yra lyderis jis visuomet bus šeimos smaigalyje. Vaikščios į visus vaiko pasirodymus ir rodys iniciatyvą visoje šeimoje. Jie giliai emocionalūs todėl taps nuostabiais išklausytojais. Dalinsis jausmais ir taps šiltu žmogumi kiekvienam šeimos nariui. Niekada neabėjos savimi ir atiduos visą save tiems kurie jį myli.

Dvyniai:
Dvyniams čia turbūt sekasi labiausiai. Jų šeimyninė padėtis bus tiesiog nuostabi, jų šeima niekuomet nepritrūks idėjų ir visada ras apie ką pasišnekėti, o bendravimas šeimoje yra aukso vertės bilietas į laimę. Jie nuostabūs mokytojai, puikiai sugeba paaiškinti viską ką reikia žinoti kitiems.

Liūtas:
Jūsų vaikai bus perpildyti norų nuotykiams. Puikiai sutarsite ilgų kelionių metu. Sukursite nuostabius vaikystės prisiminimus. Kartais Liūtai susiduria su pakylėjimo problema, todėl dažnai teks nusileisti, tiems ką myli.

Mergelė:
Mergelės vaikai niekada nebus perfekcionistai. Jie mėgsta laisvę ir viską daryti savaip, todėl beliks tik viena išeitis - susitaikyti su tuo. Mergelės yra puikūs patarėjai, visuomet nukreips tinkama linkme, padės atžaloms ruošti namų darbus ir susitvarkyti su kitomis problemomis tiesiog akimirksniu.

Svarstyklės:
Galbūt priims ir ne pačius geriausius gyvenimo sprendimus, bet puikiai prižiūrės namus ir neįleis į juos nesantaikos ar kitos neigiamos energijos. Puikiai išklausys ir supras kitus. Bus puikūs tėvai kuriais vaikai galės drąsiai pasitikėti.


Skorpionas:
Skorpionai nuo pat pradžių linkę imtis iniciatyvos. Jeigu jų vaikai nepasitikės savimi, skorpionai visuomet juos paskatins ir ko ne atliks visą darbą už savo atžalas, kad tik šios būtų laimingos. Visą savo dėmesį skirs šeimai ir koncentruosis į stiprius šeimyninius santykius.

Šaulys:
Pavydūs, dažnai gali jaustis nuskriausti nes visą savo dėmesį teks skirti vaikams. Jie yra draugiškos asmenybės, mėgsta leisti laiką su savo vaikais ir gali pamiršti laiko nuovoką, todėl šis pavydas dažnai juose nepastebimai išblėsta. Jų energija, leis nepavargti šeimyniniams santykiams.

Ožiaragis:
Puikiai prižiūrės šeimos finansinę padėtį. Turi gerus įgūdžius slėpti įkalčius, tad puikiai pasitarnaus besidalinant paslaptimis su savo vaikais. Jais visuomet galima pasitikėti, jie realistai ir jų vaikai gana dažnai tampa nuo jų priklausomi.

Vandenis:
Augins vaikus savaip, jiems negalioja išorinės taisyklės todėl jų atžalos taps itin savarankiškomis ir pilnomis idėjų asmenybėmis. Vandeniai be galo kūrybingi todėl jų namuose nuolatos gims nauji jausmai ir išradimai.

Žuvys:
Laisvamaniai, jų kelyje nėra žodžių čia ir dabar. Visada sugeba pasirūpinti savimi, tai persiduos ir šeimyniniam gyvenimui. Nors punktualumu nepasižymės, dėl to jų gyvenimas ir santykiai taps tik įdomesni. Žuvys nemėgsta planuoti ir nėra linkusios į punktualumą, tačiau tikrai suspės atvykti į vaikų pasirodymus mokyklose.
ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI