Flower

Kodėl negaliu pastoti? Vaisingumas ir moters psichologija.

Pirmiausia kas tai yra nevaisingumas? Trumpai tariant tai tokia moters būklė kuomet ji negali tinkamai pastoti arba išnešioti ir pagimdyti sveiko kūdikėlio. Dažnai praėjus keletai mėnesiu ir per juos nepasisekus pastoti moterys kreipiasi į daktarus ir pradeda prašyti jų pagalbos.

Esant tokioje būsenoje moteriai į galvą pradeda lysti įvairios mintys, atsiranda menkavertiškumo kompleksas, liūdesys kuris nerėtai gali privesti ir prie depresijos moteris jaučiasi netinkama, nes ji negali pateisinti šeimos lūkesčių. Daktarai tokioms moterims iš karto pataria: „Mielosios, tai nėra jūsų kaltė, visus mus sutvėrė gamta ir kaltinti save dėl to, kad gamta neapdovanojo jūsų visais aspektais nėra reikalo“.

Visgi pirmiausia ką reikėtų atlikti tai nevaisingumo tyrimus ir tik juos žinant imti pradėti galvoti apie kūdikį. Tačiau geriausias tyrimas išsitirti kuriam kol kas nėra tinkamesnio pakaitalo ir yra bandymas pastoti.

Nevaisingumą galima įtarti tik tada jeigu moteriai nepavyksta pastoti per ilgą laiką pavyzdžiui per vienerius metus užsiimant vien tik reguliariais santykiais. Turbūt didžiausia moterų kurios nori kuo greičiau pastoti bėda yra ta, kad jos per dažnai linkusios galvoti apie nevaisingumą, o ne tai kaip imtis priemonių jį pagerinti.  Mokslininkai yra nustatę jog geriausiai pastoti pavyksta toms moterims kurios mylisi reguliariai su savo vyrais, be jokių pertraukų. Kas yra reguliaru? Reguliariais santykiais yra vadinami santykiai kuomet pora mylisi du ar tris kartus per savaitę, žinoma galima ir dažniau... per dažnai nebūna, būna tik per retai.Nepamirškime, kad dėl nevaisingumo gali būti kalta ne tik moteris. Graužiantis nerimas turėtų neaplenkti ir vyrų, mat įtariant nevaisingumą apsilankyti pas daktarus prireiktų ir vyriškos lyties atstovams. Tai nėra jokia gėda, dažnai vyrai bijo tai daryti, tačiau tokiu savo ėjimu šie dažnai užsitarnauja savo moters dėmesį, nes tai yra įrodymas jog vyras taip pat prisideda prie problemos sprendimo. Ir ieško būdų šią problemą pašalinti.

Linkime išlikti sveikiems ir siekti svajonių išsipildymo bet kokia kaina.

Straipsnį vertė: www.itiketinifaktai.lt 


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI