Flower

Jūros periodo pasaulis 2 Kritusi karalystė filmo apžvalga

Fantastikos ir Dinozaurų gerbėjams šie metai vėl pasiteisins. Praėjus vos vieneriems metams nuo pirmosios „Jurrasic World“ filmo dalies Steven Spielberg nesnaudžia ir į kino salės ekranus ima belstis jau su antrąja Jūros periodo pasaulio dalimi kuri vadinsis „Jurrasic World 2 Fallen Kingdom“ (Liet. Jūros periodo pasaulis: Kritusi karalystė).

Ko tikėtis?

filmo pristatymo matome jog filme netruks įspūdingų vaizdo efektų ir veiksmo. Fantastinėje kino juostoje pagrindiniai Aktoriai Chris Pratt, Bryce Dallas ir pirmosiose Jūros periodo parko dalyse triumfavęs aktorius Jeff Goldblum sugrįžta į Nublaro salą su viena misija - išgelbėti čia dar gyvus šiuo metu savarankiškai gyvenančius padarus. Šį kartą jie nebus vieni, jiems talkins ir planą įgyvendinti siekianti dinozaurų gelbėjimo grupė, kuri kaip galime tikėtis greičiausiai ne palengvins, o tik pasunkins pagrindinių veikėjų darbą saloje.

Jūros periodo pasaulis 2 Kritusi karalystė pav.

Kodėl vyksta gelbėjimo misija?


Saloje esantis vulkanas bunda, o jam pabudus sala paskęs didžiuliame pragaištingame ugnies debesyje kuris sunaikins visą gyvybę esančią vandens apsuptame žemės lopinėlyje. Laiko liko nedaug, laikas parodė jog dinozaurai nėra itin draugiški padarai, ir nėra linkę bičiuliautis su žmonėmis, tačiau šiuo atveju jiems teks pasitikėti būtent žmogaus ištiesta gelbėjimosi ranka.

Premjėra

Filmas kino teatruose numatomas rodyti jau birželio 8 -tąją dieną.Su nekantrumu laukiame kuo Steven Spielberg juosta mus nustebins šį kartą. O kol laukiame galime pasigrožėti šio filmo pristatymu.

Straipsnį parengė: www.itiketinifaktai.ltISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI