Flower

Elektroepiliacija - pasiruoškime vasarai iš anksto


Elektroepiliacija - pasiruoškime vasarai iš anksto


Po niūrios žiemos staiga atšilus orams, saulė maloniai kviečia mėgautis bundančia gamta, atsiranda daug naujų planų ir noro juos įgyvendinti. Tai pats tinkamiausias metas pasirūpinti savo grožiu ir pasiruošti nuotykių kupinai vasarai. Juk žiemą taip norėjosi pasilepinti tingiais malonumais, per daug nesukant galvos dėl rutininių grožio procedūrų, pavyzdžiui depiliacijos. Tuomet, kai ryžto plaukų šalinimo procedūrai jau yra, iškyla vienas klausimas - kurį depiliacijos būdą pasirinkti?


Ilgalaikė depiliacija - geriausia depiliacija vasarai


Jeigu nuolat visur skubate ir grožio procedūroms vis stinga laiko, visada pravers įprastinė trumpalaikė depiliacija. Reikalingų priemonių nesunikai įsigysite artimiausioje parduotuvėje, o jei turite elektroepiliatorių, užteks pusvalandžio, kad pašalintumėte nepageidaujamus plaukus ir galėtumėte džiaugtis vasaros malonumais: paplūdimiu, trumpa suknele ir nevaržoma laisve.

Tačiau per visą vasarą šią procedūrą teks kartoti kelis kartus, o į kelioninį krepšį neįsidėjus reikalingiausių kremų ir priemonių, gali tekti pasukti galvą dėl ataugančių plaukų. Kad to išvengtumėte, galima rinktis ilgalaikę depiliaciją. Skirkite šiek tiek laiko vizitams pas profesionalus pavasarį, ir visą vasarą nebereikės rūpintis šia grožio procedūra. Ilgalaikė depiliacija tinka įvairioms kūno vietoms: kojoms, pažastims, bikini sričiai.


Elektroepiliacija - plaukų pašalinimas visam laikui


Vienas efektyviausių ir seniausiai naudojamų ilgalaikio plaukų šalinimo metodų - elektroepiliacija. Visame pasaulyje moterų įvertinta procedūra padės pasiruošti vasarai iš anksto. Plaukai elektroepiliacijos metu naikinami organizmui nekenksmingu elektros impulsu. Elektroepiliacija sunaikina ne tik visą plauką, bet ir plauko folikulą, todėl plaukai ateityje paprasčiausiai nebeatauga. Jau po pirmo vizito pamatysite akivaizdžius rezultatus, todėl galėsite svajoti apie naują atvirą suknelę vasarai ir nepamirštamas akimirkas.

Skirtingai nei kai kurie kiti metodai, elektroepiliacija nėra skausminga. Vilniuje esančiame grožio salone „Epil“ jau taikomas modernus „Flash“ metodas, kurio dėka procedūros metu nepasiekiamas skausmo slenkstis. Elektroepiliacija pranaši tuo, jog tinka visų tipų odai bei pašalina bet kokio pigmento plaukus. Ir tai dar ne viskas. Šis ilgalaikis plaukų šalinimo metodas turi tik nežymius šalutinius efektus (greitai praeinantis paraudimas), nesukelia jokių alergijų, nepalieka randų ir nesutrikdo bendros odos fiziologijos.


Elektroepiliaciją verta daryti pavasarį dar ir dėl to, jog prieš procedūras patartina kelias savaites nesideginti saulėje. Žinoma, negailint laiko galima pasirūpinti savo grožiu net vasarą. Juk tuomet atsiranda daugiau laisvo laiko, lengviau užsiregistruoti į grožio saloną.ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI