Flower

Žvaigždės prieš ir po - šokiruojantis narkotikų poveikis.

Narkotikai – galingi, todėl, kad stipresni už žmogaus valią. Nešantys pražūtį tiems, kas įkliuvo į jų paspęstas žabangas. Ypač sunku atsispirti šio nuodo – lėtos mirties – vilionėms jaunystėje sužibusiems talentams. Jaunuoliai, kuriems kadaise žadėta didžiulė ateitis ir karjera, dabar leidžia beprotiškas pinigų sumas idant įsigytų narkotikų.

Lindsay Lohan
Kas galėjo pagalvoti, kad kadaise didžiuosiuose ekranuose pasirodžiusios ir spektaklyje „The Parent Trap“ savuoju vaidmeniu sužibėjusios raudonplaukės raudonskruostės mergelės laukia tokia ateitis. Šiandien ji dažniausiai pastebima keliaujanti į tualeto kambarį, kad galėtų sutraukti takelį tiesiog nuo klozeto sėdynės.

Amy Winehouse

„Klubas 27“- makabriškai skambantis pavadinimas. Šio klubo nariai – įžymybės, kurios paliko šį pasaulį vos sulaukusios 27-erių. Kažkas tokio masino šiuos žmones – visų jų gyvenimas kaip ryškiai sužibusi ir greit sudegusi žvakė. Netikėta Winehouse mirtis sukrėtė pasaulį. Aiktelėję visi sutartinai palinkčiojo galvomis – štai kur veda narkotikai – ir pirko žurnalus, kad paskaitytų kaip visa tai atsitiko.

Pete Doherty
Savo gyvenimą muzikantai dažnai apdainuoja. Kas gali būti poetiškiau nei dainų tekstai, kuriuos sukūrė apsvaigęs nuo narkotikų, ak, koks talentingas ir jautrios sielos poetas? Pete Doherty yra gyvas įrodymas, kad talentas, atmieštas narkotikais, tikrai nėra sektinas pavyzdys.

Matthew Perry

Seriale „Draugai“ pasmerkimo dėl blogų įpročių susilaukė tik Chandleris Bingas. Seriale eskaluojama tik vienintelė žmonijos yda – rūkymas. Trisdešimtmečiai herojai padorūs kaip reta-jie nesikeikia, geria tik kavą, o apie seksą kalba tik užuominomis, o kartkartėmis Chandlerio užtrauktas dūmas susilaukia daugybės moralų ir kritikos iš jo draugų pusės. Tačiau nei Monika, nei Febė, nei Džojus neatkreipė dėmesio į Perio pomėgį susiplakti degtinės ir skausmą malšinančių vaistų kokteilį.

Charlie Sheenas

Charlie Sheenas jau viešai pripažino, jog yra ŽIV nešiotojas. Gal dabar susivokė į kokią juodą pražūtį veda pasilinksminamai pabalinti baltaisiais milteliais.

Amanda Bynes

Sulaikyta dėl vairavimo apsvaigus panelė Bynes prisiekinėjo, jog daugiau niekada nevartos nei svaigalų, nei vaistų. Ir, sakė ji, vėl rimtai kibs į darbus bei vaidins. Deja, tai buvo tik žodžiai. Atrodo mergužėlė „vaidina“ ir toliau.

Pamela Anderson

Pamela Anderson už savo populiarumą turėtų padėkoti ją visame pasaulyje išgarsinusiam biustui. Pikti liežuviai plaka, jog visa jos karjera prasidėjo ir tęsėsi tik dėl padidintos krūtinės. Kai pagalvoji, tikrai keista kaip ilgai ji išsilaikė šlovės viršūnėje: netalentinga, priklausoma nuo narkotikų, o ir veidelis atrodo lyg „pripūstas“ kaip ir ji pati.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI