Flower

Patys geriausi vyrai pagal zodiako ženklą.
1. Avinas. Avinas kovos už jus ir bus jūsų užtarėjas. Visada jausitės palaikoma, jis skatins jus siekti savo svajonių. Gyvenimas bus nenuobodus, ir, kadangi Avinai būna atviri, niekada neturėsite svarstyti, ar jis paslapčia nepyksta.

2. Jautis. Jaučiai – nuostabūs sutuoktiniai, nes jie yra patikimi, saugantys ir mylintys. Jis turi puikų skonį ir myli namus, todėl galėsite džiaugtis puikiu gyvenimu su skaniais patiekalais, jaukiais kambariais ir niekada neturėsite iki vėlumos laukti, kol jis sugrįš.

3. Dvyniai. Dvynių ženklo vyras ne tik jus supranta, bet ir visada nori apie jus sužinoti daugiau. Dvyniai yra linksmi ir puikiai bendrauja, todėl neteks laiko leisti nemalonioje tyloje. Jie nori kalbėtis apie bet kokias problemas ar rūpesčius. Gyvenimas su Dvyniais – nuostabus.

4. Vėžys. Visoms moterims reikia meilės ir rūpesčio. Vėžys – vyras, kuris jus užjaus ir skatins rodyti savo jausmus. Šeima Vėžiams yra labai svarbi, ir jie yra nuostabūs tėčiai.

5. Liūtas. Gyvenimas su Liūtu – kaip vakarėlis: jaudinantis, linksmas ir žibantis. Liūtai yra kūrybingi ir entuziastingi, tačiau labai ištikimi. Jei jiems skiriate pakankamai dėmesio, jie jūsų niekada neišduoda.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI