Flower

2 Zodiako ženklai kuriems šių metų pabaiga bus lemtinga.

Ar jau apgalvojote, kokie metai jums buvo? Ar įvykdėte duotus pažadus? Jei ne - dar keturis mėnesius planams, svajonėms ir troškimams įgyvendinti.Astrologai išskiria 2 Zodiako ženklus, kuriems paskutinieji šių metų mėnesiai bus lemtingi. Šių ženklų laukia kardinalūs pokyčiai karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Norite sužinoti, kas jie?

LIŪTAS

Pagaliau šį Zodiako ženklą aplankys sėkmė. Gruodžio pradžia šiam Zodiako ženklui - ypatinga. Nutiks tai, ko labiausiai trokštate - sulauksite darbo pasiūlymo, apie kurį seniai svajojote, o per šv. Kalėdas, tikėtina, iš antrosios pusės sulauksite netikėto pasiūlymo. Jei pirmąjį pusmetį skundėtės sveikatos problemomis, tai, tikėtina, kad artimiausiu metu jos pranyks. Pagaliau susitaikysite su žmonėmis, su kuriais iki šiol pykotės, todėl dabar jau drąsiai galima teigti, kad šis lapkritis ir gruodis jums bus ypatingas ir nepamirštamas.

VANDENIS

Išaušo jūsų šlovės valanda! Tikėtina, kad jums pasiseks loterijoje. O gal Naujuosius metus planuojate sutikti svetur? Jei galvoje kirba bent menkiausia viltis tai daryti, nelaukite ir imkitės tučtuojau. Spontaniški sprendimai jūsų gyvenimą pakeis negrįžtamai ir tai bus pats geriausias įrodymas, kad stebuklai egzistuoja. Daugelio Vandenių laukia karjeros pokyčiai. Jei sulauksite pasiūlymo keisti darbo sritį, nebijokite. Imkitės pokyčių ir pamatysite, kad jie jums bus pastebimai naudingi.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI