Flower

Koks esate mokykloje pagal savo zodiako ženklą?



Ar žinojote, kad tai, kokie esate ar buvote mokykloje, priklauso nuo to, kokioje padėtyje buvo Saulė ir žvaigždės, kai gimėte?

Avinas. Jie negali nustygti vienoje vietoje, turi judėti visą laiką. 45 min. ramiai sėdėti suole, nesisukinėti ir nekalbėti – užduotis neįmanoma! Įdomu, kad tai netrukdo jiems puikiai mokytis. Tačiau atsiskaitę ir gavę gerą pažymį, jie netrukus pamiršta viską, ką buvo išmokę. Tačiau pačią reikalingiausią, įdomiausią ir praktiškiausią informaciją atsimena ilgam.

Jautis. Tikriausiai pagrindinis Jaučių privalumas yra jų pasyvumas. Jie gali visą dieną ir naktį praleisti mokydamiesi ir ruošdamiesi kontroliniams ir egzaminams. Tiesa ta, kad jiems reikia labai daug laiko, kad išmoktų medžiagą. Tam, kad galėtų mokytis, jiems reikia ramybės ir tylos. Jie yra labai talentingi ir visą gyvenimą galėtų naudotis savo žiniomis ir įgūdžiais. Išmoktą medžiagą įsimena ilgam.

Dvyniai. Dvyniai yra vaikštanti enciklopedija. Todėl šio ženklo atstovai dažniausiai patenka tarp mokytojų mylimiausiųjų – naują informaciją jie suvokia iš karto ir jiems nereikia nieko papildomai aiškinti. Minusas yra tas, kad Dvyniai niekada negali nurimti, jiems visada reikia judėti. Jų atmintis puiki – užtenka vieną kartą perskaityti tekstą, kad jį įsimintų. Be to, jų labai laki vaizduotė.

Vėžys. Vėžiams yra nelengva. Jie yra labai protingi, bet labai neramūs ir prieštaringi. Vieną dieną jie gali puikiai pasirodyti prie lentos, o kitą – laidyti popierinius lėktuvėlius per pamoką ir nekantriai laukti skambučio. Jeigu Vėžiui neįdomu, ką sako mokytojas, jis jo neklausys. Kam švaistyti laiką nuobodiems dalykams, kai galima padaryti, ką nors įdomaus? Tačiau jeigu mokytojui pavyksta Vėžį sudominti, tada jam klasėje nebebus lygių.

Liūtas. Liūtai yra labai intelektualūs iš prigimties. Jie visada siekia gauti dėmesio iš mokytojų ir klasės draugų. Liūtai yra pasirengę išmokti viską, kad sulauktų dėmesio ir pagyrimų. Tai jiems daug svarbiau net negu geri pažymiai. Jie nori kitų akyse atrodyti protingi, todėl ieško naujų žinių. Jie – dideli svajotojai, kuriantys grandiozinius planus, kaip užkariauti pasaulį.

Mergelė. Kaip ir Dvyniai, tai – vaikščiojanti enciklopedija. Šio ženklo atstovai yra punktualūs ir pedantiški ir tai jiems padeda gerai mokytis. Jie per naktį gali išmokti naują medžiagą ir kitą dieną be priekaištų atsakinėti prie lentos. Mergelės klasėje neretai tampa seniūnais, nes niekada nieko nepamiršta.

Svarstyklės. Svarstyklės yra iškalbingos. Galbūt jos nesugeba taip greitai kaip Dvyniai įsisavinti naują informaciją, tačiau mokytojus taip pat džiugina geromis žiniomis. Jos geba net paprasčiausius dalykus, tokius kaip fotosintezė, apibūdinti taip, kad tai skambėtų lyg literatūrinis kūrinys. Joms labai svarbu, kad viskas skambėtų ir atrodytų gražiai. Svarstyklės gali ilgai ruošti namų darbus ir joms reikia šiek tiek daugiau laiko, kad išmoktų naujus dalykus.

Skorpionas. Išskirtinė Skorpionų savybė – kruopštumas. Jie gerai mokosi, bet tik tuos dalykus, kurie jiems patinka. Jeigu Skorpionams patinka koks nors dalykas, jie išmoksta visus apibrėžimus ir formules. Jeigu jie mano, kad kuri nors pamoka tik gaišina jų laiką ir tokių žinių jiems nereikia, jie specialiai nesimoko. Skorpionų žodyne nėra tokio žodžio kaip „privalau“. Dėl tokio požiūrio į mokslus gali kilti daug problemų.

Šaulys. Jie yra laimingi, nes yra beveik genijai! Jų protas fantastiškas, nes jiems gerai sekasi tiek humanitariniuose, tiek tiksliuosiuose moksluose. Žvaigždės juos apdovanojo noru mokytis, iškalbingumu, puikia atmintimi ir protu. Šauliai mėgsta mokytis ir tai jiems teikia didelį malonumą! Kita vertus, šio ženklo atstovai labai retai tampa didžiais mokslininkais.

Ožiaragis. Paprastai tampa labai populiariais ir pavyzdiniais mokiniais. Iki tam tikro lygio jie žino praktiškai viską. Jų organizaciniai gebėjimai labai geri. Jie gali padaryti bet ką. Tačiau jiems reikia daugiau laiko išmokti naują medžiagą ir tos žinios turi būti reikalingos bei praktiškos. Jeigu Ožiaragiai bus įsitikinę, kad tam tikri dalykai gali padėti vėlesniame gyvenime, kurti karjerą, jie bus pasiryžę daug ir sąžiningai mokytis.

Vandenis. Šio ženklo atstovų prigimtis yra labai prieštaringa. Viena vertus, jie nėra labai stropūs ir linkę kitus apgauti, kad jie yra kvaili, nors iš tikrųjų gali būti labai protingi. Kita vertus, jie gali pasiekti labai gerų rezultatų, mokydamiesi dalykų, kurie jiems iš tikrųjų patinka. Pavyzdžiui, jeigu Vandeniui patinka kompiuteriai ir programavimas, tai informatikos pamokoje nebus jam lygių. Tačiau jeigu koks nors dalykas atrodys per daug varginantis, jis atsisakys mokytis.

Žuvys. Žuvys turi nuostabią intuiciją, kuri dažnai joms padeda. Pavyzdžiui, jeigu jie vietoj to, kad ruoštų namų darbus, nuspręs išeiti su draugais, kitą dieną laikys kumščius, kad mokytojas nepakviestų atsakinėti ir greičiausiai jiems pasiseks būti nepastebėtiems. Jeigu Žuvys nori gerai mokytis, jos turi labai stengtis. Joms, kaip ir Vėžiams, labai svarbu, kad dalykas domintų ir pats mokymasis suteiktų pozityvių emocijų. Jeigu mokytojas sugebės originaliai pristatyti pamokos temą, Žuvys su dideliu susidomėjimu klausysis.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱



MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷



ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI