Flower

15 įdomių faktų apie bučinius1. Nuo 1981 metų pasaulio sveikatos komitetas pradėjo tyrimą apie bučinių prigimtį.
2. Amerikietis A. E. Wolframas iš Minesotos pasiekė bučinių per tam tikrą laiką rekordą. Per 8 valandas jis pabučiavo 8001 žmogų.
3. Pirmasis bučinys kine užfiksuotas 1886 metais Thomaso Edisono filme „Bučinys“ (angl. „The Kiss“).
4. Lūpos yra šimtus kartų jautresnės negu pirštų galiukai. Nuoširdus bučinys pagreitina pulsą iki 100 ir daugiau dūžių per minutę.
5. Nekaltas bučinys į lūpas sudegina 5 kalorijas. Didinant bučiavimosi intensyvumą, galima sudeginti 30 kalorijų per kiekvieną bučinį. Palyginimui: per minutę greito vaikščiojimo sudeginama 4 – 5 kalorijos.
6. Bučiuojantis apsikeičiama 278 skirtingomis bakterinėmis kultūromis. Laimei, 98 % iš jų nėra pavojingos.
7. Per piligriminę kelionę pamaldus budistas, keliaujantis į Kailašo kalną Kinijoje, žemę pabučiuoja daugiau nei 30 tūkst. kartų.
8. Kiekvienas dešimtmetis berniukas jau yra pabandęs bučiuotis. 50 % keturiolikmečių žino, ką reiškia bučiuotis aistringai.
9. Norą bučiuotis moterims naikina: blogas burnos kvapas, prakaito kvapas ir trumpas vyro smakras.
10. Ketvirtadalis 15 – 24 metų merginų dėl galimybės pabučiuoti savo dievaitį, sutiktų ištisus metus vilkėti jo marškinėliais.
11. Vidutiniškai moteris pabučiuoja 7 – 9 vyrus prieš vestuves. Tačiau šiais laikais statistika tikriausiai būtų kiek kitokia…
12. Iš visų gyvūnų šimpanzės bučiuojasi panašiausiai į žmogų. Į lūpas bučiuojasi ir šunys, arkliai, net kanadiniai ursonai.
14. Viduramžių Italijoje vyras, pabučiavęs merginą, privalėdavo ją vesti. Neapolyje įstatymai buvo dar griežtesni: gatvėje pabučiavęs merginą vyras galėjo patekti į kalėjimą ir net prarasti gyvybę, jei tai būtų įvykę prieš dvasingo žmogaus akis.
15. Eskimai, polineziečiai nesibučiuoja į lūpas. Jie trinasi nosimis.ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI