Flower

3 moterų Zodiako ženklai, su kuriais vyrams nelabai lengvaVĖŽYS

Vėžys – pats jautriausias (santykių prasme) Zodiako ženklas. Savo partneriui ji ištikima iki sielos gelmių ir pasirengusi eiti su juo nors į pasaulio kraštą. Tačiau ir iš mylimojo ji tikisi tokio pačio atsidavimo. Vis tik reikia pripažinti, kad toli gražu ne kiekvienam patiks toks nuolat ir visur persekiojantis šešėlis…

Pajutusi nors menkiausią santykių atšalimą, Vėžio ženklo moteris užsisklęs savame kiaute. Ji labai įžeidi, o būdama šioje būsenoje gali tapti kerštinga. Tuomet jau vargas visiems, ypatingai tam niekšeliui, kuris ją iki to privedė. Su Vėžio ženklo moterimi sutarti galima tik švelnumu ir gerumu.

LIŪTAS

Liūtė išdidi ir valdinga, ji negaiš laiko su tuo, kuris neatitinka jos standartų. Kadangi ši mergina save laiko Visatos centru, tai ir šalia esantis partneris turi būti jos vertas. Kai Liūtės savimeilė būna įžeista, ji ilgai akmens užantyje nenešioja ir nekuria keršto planų, o tuojau pat rėžia skriaudikui viską, ką apie jį galvoja, į akis.

Po išsakytos tirados gali pasirodyti, kad audra ar cunamis – tai tik gėlytės vaiko piešinyje. Norint užkariauti šią damą teks pasistengti ją įtikinti, kad ji – geriausia iš visų kadaise sutiktų moterų ir apskritai yra tikra deivė. Tačiau visa tai reikia pateikti neprarandant savo vyriškumo, priešingu atveju Liūtė praeis pro šalį nė nežvilgtelėjusi į tą pusę.

SKORPIONAS

Užmegzti draugystę su Skorpione, tai tas pats kas išsiruošti į karą. Su ja arba viskas labai puiku, arba labai blogai, arba viskas vienu metu, arba paeiliui. Aukso viduriuko santykiuose nėra ir nebus. Tai buvimas nuolatinėje streso būsenoje. Tai gi, jei nesi geležinių nervų žmogus ir plieninio stiprumo vyras, šis tipažas ne tau.

Klastingoji Skorpionė net ir labai norėdama padaryti mielos, švelnios, naivios moters įspūdį, ilgai po šia jai nebūdinga kauke ištverti neišgali. Ir tereikia tau padaryti kažką ne taip, kai čia pat išvysi tikrąjį jos veidą. Ji nepakenčia drovumo, šykštumo ir yra be galo pavydi. Jūsų telefone užtikusi įtartiną SMS žinutę, sukels didžiulį skandalą, o apie neištikimybės galimybę neverta nė kalbėti.ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI