Flower

Testas: jūsų pačių santykių atspindys


Psichologai gali šį bei tą pasakyti apie jūsų elgesį ir vaidmenį romantiniuose santykiuose. Šis įdomus testas atskleis jūsų romantiškąją prigimtį. 


Prieš jus – trys poros. Kuri iš jų jums atrodo laimingiausia?


1 pora

Jūsų pasirinkimas rodo, kad jūsų santykiai kupini aistros. Jūs negalvojate, kad būtina socialiniuose tinkluose dalintis nuotraukomis su savo partneriu demonstruojant visiems, kokie jūs laimingi. Taip yra todėl, kad jums nėra reikalingas dėmesys iš socialinių tinklų – jūs renkatės gyventi realiame pasaulyje čia ir dabar.


2 pora

Ką gi, įdomu. Jūs be skrupulų viešinate savo jausmus internete ir socialiniuose tinkluose. Tarsi „rėkiate“ kiekvienam: „Pažiūrėk, šitas gražuolis (gražuolė) yra mano!“ Būkite atsargūs, ne kiekvienam reikia žinoti apie kiekvieną naują žingsnį jūsų ir partnerio santykiuose.


3 pora

Jūs ir jūsų partneris esate gana brandūs. Pasitikite vienas kitu ir žinote, kad kitų žmonių nuomonė apie jus yra visiškai nesvarbi. Jūs žinote, kad rodymas visam pasauliui, kokie laimingi esate su partneriu, tikrai nėra svarbiausias jūsų santykių tikslas. Jūs galvojate apie dabartį ir šiek tiek – apie ateitį. Ir tai išties nuostabu.

ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI