Flower

Mergina atstūmė vaikiną, tačiau jam laimėjus 362 tūkstančius dolerių, jos meilė atgimė iš naujo.Aklai įsimylėjęs vaikinukas skausmingai išgyveno išsiskyrimą su drauge Amy. Atrodo, kad jo jausmai, net ir praėjus ketveriems metams, neišblėso.

Vieną dieną, benaršant internete, jo žvilgsnį patraukė itin gundantis pasiūlymas – jau surinkęs būrius gerbėjų ir populiarus Australijoje ir Kanadoje, žaidimas Bingo Liner skynėsi savo nišą ir Amerikoje. Tapti nauju žaidėju buvo paprasta kaip dukart du, be to, jokios rizikos – nereikėjo pateikti nei kreditinės kortelės duomenų, nei sumokėti pradinį įnašą. Matthew pasitaikė unikali proga – niekuo nerizikuodamas jis galėjo pabandyti išlošti „aukso puodą“ – 500 000 JAV dolerių. Kas gi galėjo jį sulaikyti? Niekas.

Jo draugė Amy prisipažįsta: „Jam visada trūko ryžto, užsispyrimo ir motyvacijos ko nors siekti ir ko nors imtis. Jis buvo labai mielas vaikinas, tačiau niekada neturėjo pinigų – jokioms pramogoms – kitaip nei kiti mano draugai. Tie patys draugai sakė, jog man reiktų kitokio žmogaus – veržlesnio, energingesnio, kuris sugebėtų mane aprūpinti ir suteikti tai, ko noriu, Matthew tikrai buvo ne toks.“ Amy nė nenutuokė kaip per kelias minutes minutes pasikeis jos buvusio draugo gyvenimas ir viskas tiesiog apsivers aukštyn kojomis. Peržiūrėjęs vaizdo įrašą, skirtą naujiems žaidėjams, Matthew užsiregistravo ir, nepraėjus nė dešimčiai minučių, Bingo Liner žaidime „The Posh Life“ laimėjo solidžią sumą – 362 359 JAV dolerių.Matthew papasakojo apie tą lemtingą akimirką: „Tiesiog buvau ištiktas šoko. Pirmąsias sekundes net negalėjau patikėti, kad susižėriau beveik visus prizinio fondo pinigus. Mano gyvenimas iki tol klostėsi nesėkmingai, o dabar gavau progą vėl grįžti į vėžes.“

Sėkmės istorija dar nebuvo aprašyta vietos laikraštyje, o Amy jau buvo informuota apie buvusio draugo laimėjimą – bendras judviejų draugas atpažino Matthew nuotraukoje. Amy jausmai buvusiam draugui atgimė.

Matthew kol kas dar vienišas, tačiau Amy iš visų jėgų stengiasi, kad jų ryšys nenutrūktų ir stiprėtų.

Mes pasiteiravome Matthew, kas šioje istorijoje jam patiko labiausiai ir vaikinukas nedvejodamas atsakė: „Tai, kad čekis buvo atsiųstas jau kitą dieną.“


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI