Flower

Zodiako ženklai, kurie gyvena ilgiausiaiAstrologai išanalizavo daugiau kaip 60 tūkst. žmonių iš įvairių pasaulio šalių gimimo datas ir išsiaiškino ryšį tarp Zodiako ženklo ir žmogaus gyvenimo trukmės. Paaiškėjo, kurių Zodiako ženklų atstovai gyvena ilgiausiai.

 Paaiškėjo, kad daugiausia šansų tapti ilgaamžiais turi Jaučiai. O trumpiausiai, pasirodo, gyvena Skorpionai. Rezultatai šiek tiek skiriasi pagal lytį. Pavyzdžiui, tarp vyrų didžiausi ilgaamžiai yra Jaučiai (vidutinė gyvenimo trukmė – 81,5 m.), antroje vietoje – Avinai (79 m.), po to seka Dvyniai (78 m.), Ožiaragiai (77,5 m.), Mergelės (76,5 m.), Liūtai (74 m.), Svarstyklės (73 m.), Vandeniai ir Žuvys (71 m.). Trumpiau nei 70 metų gyvena vyrai, gimę po Vėžio, Šaulio ir Skorpiono ženklais.

Su moterimis dėliojasi kiek kitoks vaizdas. Kaip žinia, moterys gyvena ilgiau už vyrus, o jeigu dar ir Zodiako ženklas palankus, amžius gali perkopti ir 100 metų. Ilgaamžės tarp moterų yra Jaučio, Dvynių, Mergelės ir Ožiaragio ženklų atstovės. Pagal statistiką, jos paprastai sulaukia 90 merų ir daugiau. Likusių Zodiako ženklų damos vidutiniškai gyvena 70-80 metų. Kiek prastesnė padėtis su Skorpiono ženklu – jo atstovių vidutinė gyvenimo trukmė siekia 63 metus.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI