Flower

Pačios geriausios merginos pagal Zodiako ženklą
Jei šiuo metu turite vaikiną, tikriausiai ne kartą klausėte savęs, ar esate geros antrosios pusės? Ypač dažnai šis klausimas aplanko tas, kurios buvo sukūrusios santykius, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių jie iširo. 

Šių Zodiako ženklų atstovės yra laikomos puikiomis antrosiomis pusėmis:

Avinas 


Avinai labai stengiasi, kad santykiai su vaikinu būtų kuo geriausi. Kad abi pusės jaustųsi laimingos, jos yra pasiryžusios net kalnus nuversti. Šio ženklo atstovės puikiai bendrauja ir savo partneriui padeda išspręsti jo problemas. Joms patinka planuoti pasimatymus ir išvykas. Jos stengiasi, kad santykiuose neišblėstų romantika.


Dvyniai 

Tai labai miela ir tikrai nuostabi antroji pusė. Jei Dvynių atstovė yra įsimylėjusi, ji stengsis bet kokiais, net ir mažiausiais gestais, kurstyti aistrą, kad partneris jaustųsi laimingas. Mažos dovanėlės ir romantiškos vakarienės – ši mergina bet kokiu būdu parodys savo meilę ir rūpestį. Jai taip pat puikiai sekasi kalbėti apie savo jausmus ir spręsti konfliktus, o santykiai su Dvynėmis trunka tikrai ilgai. 


Svarstyklės 


Meilės reikaluose Svarstyklės elgiasi labai natūraliai. Vienas iš jų prioritetų – romantika. Jos taip pat atsižvelgia į partnerio poreikius. Svarstyklės mėgsta švelnumą ir laiką, praleistą su mylimuoju, bei mielus dalykėlius, pavyzdžiui, ilgas ir romantiškas žinutes. Ši mergina iš prigimties yra mylinti ir rūpestinga asmenybė. Su Svarstyklėmis draugaujantys vaikinai būtent už tai jas ir vertina. 


Žuvys 


Žuvims labai svarbūs emocinį pasitenkinimą teikiantys santykiai. Nors kartais emocijos būna šiek tiek perdėtos, Žuvys moka parodyti, kad joms jų antroji pusė rūpi.  Daug kalbėdamos apie santykius, jos pačios supranta savo partnerio emocinius poreikius, o iškilus konfliktui visada atsižvelgia į jo jausmus ir stengiasi užmegzti problemą išsprendžiantį dialogą. Žuvys labai rūpestingos ir mylinčios asmenybės, o santykiai su jomis yra laimingi ir malonūs.ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI