Flower

Moterų žavesys pagal Zodiako ženkląKalbant apie vyro ir moters santykius ir flirto meną, visos moterys dalijamos į tris tipus: moterys Medžiotojos (Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis), moterys Šeimininkės (Liūtas, Vandenis, Jautis, Skorpionas) ir moterys Žaidėjos (Dvyniai, Mergelė, Šaulys ir Žuvys).

Medžiotojos

AVINAS. Pilką nuobodžią kasdienybę moteris Avinas sugeba paversti pasakišku fejerišku pasauliu. Sumaniai naudojasi naivios fantazuotojos kauke ir ta kaukė jai labai tinka. Sulaukia didelio vyrų dėmesio, mat šie stengiasi nutverti tokį „stebuklą“. Jei netrūksta atkaklumo (o Avinui šios savybės pakanka), gali tikėtis stambaus laimikio.

VĖŽYS. Klasikinė „Turgenevo moteris“, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Na, kaip galima neįsimylėti šios mielos, didžiulėmis naiviomis akimis mirksinčios būtybės? Tačiau įsimylėjęs vyras patenka į kibias ir tvirtas moters Vėžio žnyples. Vyras nutrūks nuo jūsų kabliuko, jei būsite jam pernelyg reiklios, prieraišios, leisite suprasti, kad trokštate praleisti gyvenimą su juo vienu ir būti jam ištikima. Jūsų santykiams reikia daugiau žaismingumo!

SVARSTYKLĖS. Ši medžiotoja yra gudri, žaisminga, žavi, subtili. Iš šalies - įsikūnijęs draugiškumas. Sugeba sukurti tokį jaukumą ir komfortą, kad vyrui nesinori ją palikti. Pasižymi visomis sumanios ir išradingos gundytojos savybėmis. Bet gali padaryti vieną klaidą - imti vytis iškart du zuikius ir prarasti abu. Todėl taikykitės tik į vieną laimikį ir jis nuo jūsų nepaspruks.

OŽIARAGIS. Išdidi, mokanti siekti tikslo asmenybė. Jai neužtenka „smulkios žuvelės“, gali atkakliai laukti (net metų metais) stambaus laimikio. Vyrus traukia santūrumu, paslaptingu, intriguojamu elgesiu. Vyras trokšta ją perprasti. Tą akimirką ir reikia „nusitaikyti ir šauti“, kad grobis nepaspruktų. Jos trūkumai - pesimizmas, nesėkmės baimė.

Šeimininkės


LIŪTAS. Artistiška, aistringa, stotinga, daug žadanti. Vyrui kelia ypatingus reikalavimus - ji turi jį visiškai kontroliuoti. Tiesa, šių reikalavimų garsiai nereiškia, proto tam jai užtenka. Iš dviejų vyrų - jai nesuprantamo, uždaro būdo vyro, tegu ir užimančio aukštą visuomeninę padėtį, ir atlapaširdžio, patiklaus, neturtingo vyruko, neabejotinai pasirinks antrąjį. Ji žino, kad jį „išauklės taip, kaip jai reikia. Svarbiausia, kad jis leisis kontroliuojamas. Deja, moterys Liūtai kai kada užsižaidžia, vaidindamos „mamytes“ ir „globėjas“, leisdamos vyrui parazituoti jų sąskaita. Todėl Liūtui rekomenduojama laiku nusiimti „jungą“ nuo sprando ir priminti vyriškiui, kad svarbiausias jų santykiuose, vadinasi, ir pagrindinis medžiotojas yra būtent jis.

VANDENIS. Mėgstanti bendrauti, nuoširdi, be prietarų. Jos žavesio esmė - paprastumas, naivumas ir atvirumas. Šios savybės - jos pliusas. Kaip ir Liūtas, bando valdyti vyrą, bet ne tiek jo piniginę ir laiką, kiek jo intelektą, kuriuo niekada nebūna patenkinta. Jei sugebės neleisti šiai ypatybei išsiveržti į paviršių - išrinktajam taps labiausiai jį suprantančiu ir nuoširdžiausiu žmogumi Žemėje.

JAUTIS. Didžiausia jos vertybė - ji moka priimti žmones tokius, kokie jie yra. Žino, kad jau po pirmojo susitikimo sugebės taip sudominti vyrą, kad jis, pats to nepastebėdamas, tą patį vakarą susimąstys apie vedybas su ja. Dama Jautis su priešingos lyties atstovais daro tik vieną klaidą - per didelį dėmesį skiria jo piniginės turiniui. Bet ji tai daro visai be reikalo, nes per savo nuovokumą sugebės paremti būsimąjį gyvenimo draugą ir padėti jam kopti karjeros laiptais.

SKORPIONAS. Įsitikinusi, kad vyras su visais savo sumanymais ir troškimais turi visas priklausyti jai. Pernelyg užgaidi, piktaliežuvė. Jei sugebės retkarčiais sutramdyti savo ūmų būdą, įjungti prigimtinį strateginį protą ir kerinčias galias - sugebės dešimtmečius išlaikyti šalia savęs mylimą žmogų.

Žaidėjos

DVYNIAI. Šios damos priskiriamos prie Žaidėjų todėl, kad ir santykiai su vyrais joms yra tarsi žaidimas, pramoga, galimybė įdomiai praleisti laiką. Moteris Dvyniai mėgsta pasijuokti, paplepėti, bet gali pašnekovo net negirdėti, o šis, savaime suprantama, įsižeidžia. Ir ne veltui, nes Dvyniai meilėje ir flirte išties kai kada užsižaidžia. Todėl patariame: sublizgėkite sąmojumi, pakoketuokite, o paskui leiskite pasisakyti gerbėjui, protingai, kaip sugebate, atsakykite į jo probleminius klausimus. Tik tokiai jautriai ir be galo įdomiai damai vyras padovanos savo širdį.

MERGELĖ. O ši Žaidėja yra visai kitokio tipo, rimtesnio. Mąsli, atsakinga, taip renkasi ir vyrus. Paspęsti moteriškas žabangas moka labai sumaniai, tai leisdama vyrui priartėti, tai atstumdama jį savo šaltakraujiškumu. Astrologai Mergelėms pataria būti atlaidesnėms priešingos lyties atstovams, neskaityti vyrams moralų. Ir viskas bus gerai!

ŠAULYS. 
Optimistė iš prigimties. Net jei suklumpa, patiria nesėkmę, iš pradžių sielvartauja, bet neilgai, nes yra linksmo būdo. Pernelyg savarankiška ir nuolatos tai įrodinėja vyrams, kartais virsdama „savu vaikinu“. Jei norite turėti ne vyrų-bičiulių, o gerbėjų, potencialių jaunikių, meilę sportui, energingiems pasivaikščiojimams paverskite būdu pažadinti jo susidomėjimą jumis. Tą padės padaryti ir išorinis šio Zodiako ženklo patrauklumas.

ŽUVYS. 
Nors ir priskiriamos „Žaidėjų“ tipui, vis dėlto mažiau už kitus ženklus jį atitinka. Žuvys yra iš tų žmonių, kurie yra įsitikinę pasaulio fatališkumu. Meilę ir santuoką vertina kaip loteriją, mistiką, aukščiausiųjų jėgų pasireiškimą. Gali visą gyvenimą praleisti laukdamos princo ant balto žirgo. Bet žvaigždės Žuvims rekomenduoja kai kada keisti mąstyseną ir nusileisti iš dangaus ant žemės. Kitaip galima likti tik su platoniškais gerbėjais, dūsautojais. Vyrai-sutuoktiniai prie tokių nepriklauso. Santykiuose su vyrais būkite aktyvesnės ir bent šiek tiek pragmatiškesnės. Nesileiskite skriaudžiamos.ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI