Flower

Įkvepianti Francesco Lentini gyvenimo istorijaFrancesco Lentini (Frankas Lentini) gimė Italijoje 1889 metais. Vos tik gimęs jis tapo vienu iš dvylikos vaikų kurie iki 1889 - tųjų metų buvo užfiksuoti gimę su parazitiniais broliais dvyniais. Frankas turėjo papildomą koją kuri buvo suaugusi su jo stuburo ir dvi papildomas genetalijas kurios puikiai funkcionavo.
Francesco visų trijų kojų ilgis buvo ne vienodas, tai jam ypatingai apsunkino gyvenimą. Kol Francesco dar neužaugo daktarai užsibrėžė pašalinti papildomą koją, tačiau operacijos komplikacijos  galėjo būti pernelyg žiaurios - Frankas galėjo likti paralyžiuotas visam gyvenimui.

Išgirdę tokį atsakymą Franko tėvai atsisakė jį auginti, tačiau jis neliko vienas. Berniuko teta gerai juo rūpinosi ji apgyvendino berniuką vaikų su įvairiomis negaliomis namuose. Čia augdamas Frank'as mokėsi vaikščioti, bėgti, šokinėti ir net čiuožti ledu, tuo tarpu jis matė vaikų kurie negalėjo vaikščioti, kalbėti ar matyti. Tai jam labai pagelbėjo atrasti savo gyvenime naujų tikslų.  Savo laiką namuose jis skirdavo kitų vaikų priežiūrai, tai suteikė jam motyvacijos stengtis dėl kitų.

Kuomet Frankui sukako 12 metų, cirkininkas vardu Vincenzo Magnano atrado berniuką ir atsivežė jį į Ameriką. Frank'as prisijungė prie vietinio cirko ir tapo vienu iš jo artistų. Jis pakerėjo auditoriją savo puikiu humoro jausmu ir negalia pavertusia jį cirkininku.

Atliekant pasirodymus, Frankas spardydavo futbolo kamuolį su savo papildoma koja. Toliau augdamas Frankas vis gerino savo pasirodymus ir pradėjo labiau gilintis į save kaip į asmenybę o ne kaip į žmogų su papildoma galūne.

Vėliau jis sugebėdavo duoti interviu tuo pačiu metu darydamas špagatą o su papildoma koja stovėdavo ant žemės. Šis triukas greitai tapo vieną pagrindinių jo vizitinių kortelių.Nestokodamas gero humoro jausmo ir žavesio tuometinis artistas Francesco Lentini sutiko moterį vardu Theresa Murray, kuri vėliau tapo jo žmona ir jam pagimdė du sveikus sūnus.

Frankas Lentini tesė savo turus cirke, jis mirė 1966 metais sulaukęs 78 metų. Jo karjeros laikotarpis truko net 40 metų.


ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI