Flower

10 požymių, kad jūsų vyras jus žlugdoBet kuri moteris, netgi pati stipriausia, drąsiausia, patraukliausia ir labiausiai pasitikinti savimi, tam tikru savo gyvenimo momentu gali tapti psichologinio smurto auka.

Kada moteris turi suvokti, kad vyras pradėjo ja manipuliuoti? Kaip susigrąžinti prarastą harmoniją ir pasitikėjimą, pradėti vėl mėgautis gyvenimu?

Jūsų dėmesiui – 10 populiariausių požymių, kuriuos žinodama moteris galės išvengti emocinio žlugdymo.


1. Vyras draudžia moteriai susitikinėti su draugais


Vyras nenori suprasti, kad be meilės santykių moteris gali turėti žmonių, su kuriais jai malonu bendrauti.
2. Vyras įžeidinėja moterį
Moteriai svarbu suprasti, kad bet kokios žeminančios pravardės, vyro duodamos moteriai net juokų forma, turi tikslą ją užgauti ir įskaudinti, priversti būti nurodytoje vietoje.

 

3. Vyras dėl savo nesėkmių kaltina moterį 


Moteris turi suklusti, jeigu vyras sistemiškai kaltina ją dėl savo paties problemų.


4. Vyras vartoja alkoholį arba narkotikus

Dauguma vyrų tironų piktnaudžiauja alkoholiu arba yra priklausomi nuo narkotikų. Tokia priklausomybė paprastai sukelia nekontroliuojamą elgesį.


5. Vyras gąsdina 

Jeigu vyras bando žeminti savo moterį arba bauginti, tai tokius santykius verčiau nutraukti. Paskubinti išsiskyrimą reikia tuo atveju, jeigu vyras stengiasi tyčia išprovokuoti pavojingą situaciją.


6. Vyras baudžia moterį už tą laiką, kurį ji praleidžia be jo 

Jeigu moteris keletui valandų išeina į susitikimą ir daro tai be partnerio sutikimo, už tai seka bausmė. Greičiausiai tokioje situacijoje vyras rėks ir įžeidinės moterį, grasins jai, kad imsis veiksmingesnių metodų, tarp jų ir fizinę jėgą.


7. Vyras tikisi iš moters paklusnumo 


Vyras, kuris linkęs į psichologinį smurtą, įsitikinęs, kad jis – unikali asmenybė. Dėl tokių savimeilės apraiškų jis ima reikalauti iš moters paklusnumo. Vyras nori, kad moteris visus ir visada neprieštaraudama jam paklustų ir su juo sutiktų.


8. Vyras rodo liguistą pavydą 


Vyrai sadistai dažnai nekontroliuoja savo elgesio ir demonstruoja liguistą pavydą. Pavydą tokie vyrai jaučia dėl be išimties visų pažįstamų ir draugų, moters fantazijų ir tikslų, nes visa tai atitraukia moterį nuo jo. 


9. Vyras stengiasi kontroliuoti moterį savo emocijomis 

Toks vyras, jeigu moteris dėl ko nors su juo nesutinka, demonstratyviai įsižeidžia ir grasina, kad nutrauks santykius, nubaus moterį už nepaklusnumą. Jis nuolat stengsis sukelti moteriai kaltės jausmą, jeigu ji pabandys apginti savo poziciją.


10. Vyras kelia ranką 

Jeigu vyras rodo agresiją, tai su laiku ji peraugs į dar žiauresnį elgesį. Tokiu atveju vyras ne tiesiog grasins ir gąsdins, bet ir pradės naudoti fizinę jėgą. Jeigu vyras impulsyvaus charakterio, ir anksčiau jis jau naudojo jėgą, užvaldytas emocijų daužydamas viską, kas pakliuvo po ranka, su laiku ši jėga būtinai atsigręš prieš moterį.ISTORIJA - PRAEITIS ☱


SANTYKIAI - ĮDOMYBĖS - TESTAI ☱MOKSLAS IR TECHNOLOGIJOS ☷ASTROLOGIJA - ZODIAKO ŽENKLAI